KONST / Litografier / Färglitografi 16218272
nr 1621 8272
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. "Låt barnen leva". Signerad Malmberg, daterad -76. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x77 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:46:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor